Головна » 2017 » Серпень » 17 » Стратити не можна помилувати 1 серія online ютуб

12:19
Стратити не можна помилувати 1 серія дивитись онлайн
Стратити не можна помилувати 1 серія

Серіал Стратити не можна помилувати 2017 на "НТВ" онлайн всі серії

Сюжетна лінія телесеріалу: Ніна Колосова служила в розвідці в ті страшні часи війни, яке хоче забути як страшний сон. ЛЯПота за тиждень Ленінградом все ж не гарантія безтурботного життя, про яку дівчина так мріє. Кримінальна обстановка в місті дуже напружена, а гаряче коханий чоловік героїні працює у відділі по боротьбі з бандитизмом. Дружина вбивають, зневірена жінка не може змиритися з втратою і вирішується на крайні заходи - вбивство в ім'я помсти. Щоб втілити план у дію, Ніна виходить на вулиці міста, де безпристрасно і витончено мстить за чоловіка, стріляючи в злодіїв і вбивць. Майор Борис Грановський як досвідчений професіонал призначений для розслідування цих злочинів і затримання дівчини, яка тримає в страху все місто. Захоплюючий історичний детектив "Стратити не можна помилувати 2017 всі серії" - проект каналу НТВ.
Свіжі серії (1, 2, 3, 4, 5) Стратити не можна помилувати online ютуб бесплатно в гарній якості і на високій швидкості на НТВ.


Стратити не можна помилувати - Казнить нельзя помиловать 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 серія дивитись онлайн-Скоро-


Онлайн плеєр серіалу Стратити не можна помилувати 1 серія

Ключові слова: online, Стратити не можна помилувати, ютуб, НТВ, плеєр, серіал, Казнить нельзя помиловать, дивитись, серія, телесеріал, 2017, всі серії.


Категория: НТВ | Переглядів Стратити не можна помилувати 1 серія: 161 | Рейтинг тв-передачі: 0.0/0
Всього комментарів до телепроекту: 0
avatar
Copyright tv24.pp.ua © 2018

YouTube
VK
Odnoklassniki
Twiter
Facebook