Головна » 2017 » Серпень » 24 » Смертельний номер 1 серія online ютуб

13:55
Смертельний номер 1 серія дивитись онлайн
Смертельний номер 1 серія

Серіал Смертельний номер - Смертельный номер 2017 на "Перший Канал" онлайн всі серії

Сюжетна лінія телесеріалу: У серіалі Смертельний номер ви дізнаєтеся про життя пересувного цирку-шапіто, главою якого є гіпнотизер Андрій Бєлов. Гіпнотизер виступає під ім'ям Великого Армандо. двадцять першого червня 1941 року цирк дає свій перший виступ в Латвії, в маленькому містечку. Гіпнотизер одружений на Ельзі, повітряної еквілібристка, колись у них була дочка, яка померла рівно п'ять років тому. Так ось на черговому номері Ельза побачила в глядацькому залі маленьку дівчинку, схожу на загиблу дочку як дві краплі води і коли маленька дівчинка подивилася акробатки в очі трапилася трагедія - Ельза втратила рівновагу і впала на арену. 22 червня почалася війна, Ельза втрачає можливість ходити, лікарі говорять що є підозри на важку травму хребта, а незабаром місто окупують німецькі війська. Прем'єра багатосерійного фільму відбудеться на Першому каналі.
Свіжі серії (1, 2, 3, 4, 5) Смертельний номер або Парад-алле online ютуб бесплатно в гарній якості і на високій швидкості на Перший Канал.


Смертельний номер (Смертельный номер) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 серія дивитись онлайн-Скоро-


Онлайн плеєр серіалу Смертельний номер 1 серія

Ключові слова: online, Смертельний номер, ютуб, Перший Канал, плеєр, серіал, Первый канал, дивитись, Парад-алле, Смертельный номер, серія, телесеріал, 2017, всі серії.


Категория: Перший Канал | Переглядів Смертельний номер 1 серія: 157 | Рейтинг тв-передачі: 0.0/0
Всього комментарів до телепроекту: 0
avatar
Copyright tv24.pp.ua © 2018

YouTube
VK
Odnoklassniki
Twiter
Facebook