Головна » 2017 » Серпень » 23 » Що робить твоя дружина? 1 серія online ютуб

16:24
Що робить твоя дружина? 1 серія дивитись онлайн
Що робить твоя дружина? 1 серія

Серіал Що робить твоя дружина? - Что делает твоя жена? 2017 на "Домашній" онлайн всі серії

Сюжетна лінія телесеріалу: На цей раз відомий телеканал "Домашній" радує власних телеглядачів прем'єрою нового детективного серіалу "Що робить твоя дружина?". Сюжет даної роботи вітчизняного кінематографа показує нам молоду подружню пару, яка переживає тяжкі часи - в роботі детектива Ігоря Логінова з'являються деякі проблеми, вирішити які виходить далеко не з першого разу. Але що ж робити? На щастя це питання не поставив дружину в глухий кут, змусивши Валерію змінити швейну машинку і походи по тканинним магазинах на наповнене небезпеками і таємницями розслідування. Боячись нерозуміння жінка так і змогла зізнатися чоловікові в свої подвиги, натякаючи йому на розв'язку того чи іншого злочину. Так що ж буде з життям Валерії Логінової після приїзду свекрухи? Чи зможе вона не заплямувати свою репутацію і не втратити власного секрету? На жаль, дізнатися про це можна лише подивившись головну прем'єру Домашнього - "Що робить твоя дружина? 2017".
Свіжі серії (1, 2, 3, 4, 5) Що робить твоя дружина? online ютуб бесплатно в гарній якості і на високій швидкості на Домашній.


Що робить твоя дружина? (Что делает твоя жена?) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 серія дивитись онлайн-Скоро-


Онлайн плеєр серіалу Що робить твоя дружина? 1 серія
_Скоро_
Ключові слова: online, Що робить твоя дружина?, ютуб, Домашній, плеєр, серіал, дивитись, Домашний, Что делает твоя жена?, серія, телесеріал, 2017, всі серії.


Категория: Домашній | Переглядів Що робить твоя дружина? 1 серія: 1061 | Рейтинг тв-передачі: 0.0/0
Всього комментарів до телепроекту: 0
avatar
Copyright tv24.pp.ua © 2018

YouTube
VK
Odnoklassniki
Twiter
Facebook