Головна » 2017 » Серпень » 24 » Райський куточок 1 серія online ютуб

12:48
Райський куточок 1 серія дивитись онлайн
Райський куточок 1 серія

Серіал Райський куточок - Райский уголок 2017 на "Перший Канал" онлайн всі серії

Сюжетна лінія телесеріалу: Це серіал під назвою Райський куточок або Селище, який вийде завдяки повірили в нього керуючим творцям з Першого каналу, де він і буде показаний з приводу любові, у них такі думки. Інтерес до людини. Якщо тобі реально цікава людина, у нього широкі погляди, він не упереджений і хоче пізнавати світ, і ти такий же, то разом за рахунок різниці в поглядах такі люди будуть робити життя одне одного ще різноманітніше і цікавіше, і при цьому будуть неймовірно щасливі враховуючи , що у них є можливість робити все що вони хочуть в житті, ось це для них любов. Головна героїня райський куточок коли то поставила собі за мету для себе, вона планує заробити в одному елітному селищі гроші працюючи домробітницею і планує відшукати свою подругу, яка півроку тому приїхала сюди на заробітки і дивним чином зникла. Надалі вона відкриває для себе все більше закулісних таємниць власників елітних особняків в цьому селищі. Знаючи, просто інтерес, у цієї дівчини до їх діяльності бажання власників робити їх відчуття, що вона становить небезпеку зі своїми фантазіями здатними поставити під удар всю їх когорту і зграю. Але вона добереться до істини.
Свіжі серії (1, 2, 3, 4, 5) Райський куточок online ютуб бесплатно в гарній якості і на високій швидкості на Перший Канал.


Райський куточок (Райский уголок) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 серія дивитись онлайн-Скоро-


Онлайн плеєр серіалу Райський куточок 1 серія

Ключові слова: Поселок, online, Райський куточок, ютуб, Перший Канал, плеєр, Посёлок, серіал, Райский уголок, дивитись, Первый канал, серія, телесеріал, 2017, всі серії.


Категория: Перший Канал | Переглядів Райський куточок 1 серія: 146 | Рейтинг тв-передачі: 0.0/0
Всього комментарів до телепроекту: 0
avatar
Copyright tv24.pp.ua © 2018

YouTube
VK
Odnoklassniki
Twiter
Facebook