Головна » 2017 » Серпень » 14 » Між коханням і ненавистю 1 - 8 серія online ютуб

22:00
Між коханням і ненавистю 1 - 8 серія дивитись онлайн
Між коханням і ненавистю 1 - 8 серія

Серіал Між коханням і ненавистю (Между любовью и ненавистью ) 2017 на "ТРК Україна" онлайн всі серії

Сюжетна лінія телесеріалу: Зміст серіалу "Між коханням і ненавистю і ненавистю 2016 онлайн" досить складний. Дві подруги, Ліза і Таня, зі шкільної лави обожнювали одного молодого чоловіка на ім'я Паша. Вагітна від Павла Таня гине в аварії напередодні весілля, але її малюка вдається врятувати. Батько Тетяни не дозволяє Павлу бачитися з дочкою. Він наймає кілера Макса, щоб той убив людину, винну в загибелі його доньки. Серіал "Між любов'ю і ненавистю все серії" про добро і зло, про чорному і білому. По суті, це те, що наповнює наше життя, - розповідає режисер картини Олександр Ітигілов. - Ми відкриємо глядачеві багатство людських відносин, адже правду кажуть, що від любові до ненависті лише один крок. Крім любовних хитросплетінь, в серіалі є детективна лінія. Можу сказати одне напевно - пристрасті будуть кипіти неабиякі. У телесеріалі "Між коханням і ненавистю дивитися всі серії підряд" зіграли Наталка Денисенко, Олена Шилова, Артем Карасьов, Микола Боклан, Станіслав Боклан, Дарина Лобода, Станіслав Мельник, Костянтин Корецький, Валентин Томусяк, Михайло Жонін, Валерій Астахов, Михайло Кукуюк і інші актори. Виробництвом картини займалася компанія "Українська продакшн студія". Серіал знімали влітку і восени цього року в Києві та Київській області.
Свіжі серії (1, 2, 3, 8, 9) Між коханням і ненавистю online ютуб бесплатно в гарній якості і на високій швидкості на ТРК Україна.


Між коханням і ненавистю 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 серія дивитись онлайн

Онлайн плеєр серіалу Між коханням і ненавистю 9 серія

Ключові слова: online, Між коханням і ненавистю, ютуб, ТРК Україна, плеєр, Между любовью и ненавистью , серіал, дивитись, Між любов'ю і ненавистю, серія, телесеріал, 2017, всі серії.


Категория: ТРК Україна | Переглядів Між коханням і ненавистю 1 - 8 серія: 142 | Рейтинг тв-передачі: 0.0/0
Всього комментарів до телепроекту: 0
avatar
Copyright tv24.pp.ua © 2018

YouTube
VK
Odnoklassniki
Twiter
Facebook