Головна » 2017 » Вересень » 16 » Дружина поліцейського 17, 19 серія (18.09.17) online ютуб

15:32
Дружина поліцейського 17, 19 серія (18.09.17) дивитись онлайн
Дружина поліцейського 17, 19 серія (18.09.17)

Серіал Дружина поліцейського 2017 на "НТВ" онлайн всі серії

Сюжетна лінія телесеріалу: Валерія Валецька - давно вже ніде не працює, вона займається сімейними справами. Вона щаслива в шлюбі, і життя її здається безтурботною. Дні пролітають в турботі про дітей і очікуванні чоловіка з роботи. Вона звикла до такого укладу життя і вирішила поставити хрест на своїй кар'єрі заради сімейних цінностей. Жінка поліцейського хоче дарувати, як можна більше вільного часу своїм близьким. Її чоловіка звати Віктор, і він багато років присвятив службі в поліції. За його твердий і відкритий характер чоловіка поважають колеги. У начальства він на хорошому рахунку за своє оперативне чуття, яке неодноразово допомагали при розслідуванні найскладніших і заплутаних справ. Він справжній поліцейський, вона дружина поліцейського. Разом для всіх оточуючих вони ідеальна і щаслива пара. Але відразу, цей здавалися не зиблемий світ, руйнується. Героїня дізнається, що її чоловік пов'язаний з кримінальними авторитетами, і вже багато років веде подвійну гру, використовуючи свої повноваження. Він замішаний в складних і небезпечних незаконних комбінаціях, на кону у яких стоять величезні гроші. Починається внутрішнє розслідування, кращі оперативники перевіряють минуле Віктора. Валерії важко жити з такою ганьбою і усвідомленням того, що її стільки років обманював найближча людина, якій вона довіряла всі секрети. Шлюб тріщить по швах, настає повний розлад в стосунках. Новим ударом долі для Лери стає новина про те, що представники кримінального світу маю свої питання до колишнього компаньйона в погонах, а значить, йому загрожує смертельна небезпека. Героїні доведеться зробити важкий вибір, закінчити відносини з потрапили в біду чоловіком, або спробувати допомогти йому, підвернувши себе на велику небезпеку. Обіцянка бути разом в горі і радості Валерія не забула. "Дружина поліцейського" - гостросюжетний серіал, який Ви можете подивитися на каналі НТВ.
Свіжі серії (15, 16, 17, 18, 19) Дружина поліцейського online ютуб бесплатно в гарній якості і на високій швидкості на НТВ.


Дружина поліцейського - Жена полицейского 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21серія дивитись онлайн

Онлайн плеєр серіалу Дружина поліцейського 17, 19 серія

Ключові слова: online, Дружина поліцейського, ютуб, НТВ, плеєр, серіал, Жена полицейского, дивитись, серія, телесеріал, 2017, всі серії.


Категория: НТВ | Переглядів Дружина поліцейського 17, 19 серія (18.09.17): 300 | Рейтинг тв-передачі: 0.0/0
Всього комментарів до телепроекту: 0
avatar
Copyright tv24.pp.ua © 2018

YouTube
VK
Odnoklassniki
Twiter
Facebook